SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl

Rok szkolny 2013/2014

Szkolny Konkurs dla klas 0 –III „Marzanna – zimowa panna"

Nagrody:


I miejsce – klasa I a
II miejsce – klasa III a
III miejsce – klasa II a

Wyróżnienia:


Klasa 0
Klasa I b
Klasa II b


Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady „OLIMPUSEK"


Laureaci


Igor Smołko – kl. II b
Mateusz Orodziński – kl. II a
Sara Śniecińska– kl. II b
Kalina Kupiec– kl. II a
Adam Maciejczuk– kl. II b
Kornelia Kruk– kl. II b
Stanisław Rusiłowicz– kl. II a
Julia Kiryluk– kl. II a


Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady „OLIMPUSEK Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO"


Laureat
Jan Głębocki – kl. III a

"Szkolny Konkurs Wiedzy o Świętym Kazimierzu Królewiczu" dla klas II - III  - 4 marca 2014 r.

Nagrody:

I miejsce

Stanisław Rusiłowicz ucz. kl. 2 a

Klaudia Eliaszuk ucz. kl. 3 a

II miejsce

Adam Maciejczuk ucz. kl. 2 b

Hubert Szoka ucz. kl. 3 a


III miejsce

Julia Kiryluk ucz. kl. 2 a

Dominika Rauba ucz. kl. 3 a

Wyróżnienia:

Bartosz Siemionko ucz. kl. 2 a

Julia Osiecka ucz. kl. 2 a

Jan Daniel Szczygieł ucz. kl. 2 a

Igor Smołko ucz. kl. 2 b

Dominika Woźniak ucz. kl. 3 a

Szkolny Konkurs Plastyczny „Święty Kazimierz Królewicz” klasy 0 - III

NAGRODY

1. Michał Rutkowski ucz. kl. 0

2. Iza Krasowska ucz. kl. I 0

3. Łukasz Dawidowski ucz. kl. 1 a

4. Robert Klimek ucz. kl. I 1 a

5. Nikola Patyk ucz. kl. 1 b

6. Wojciech Kucharczyk ucz. kl. I 1 b

7. Oliwia Gromyko ucz. kl. 2 a

8. Jan Szczygieł ucz. kl. 2 a

9. Oliwia Bielecka ucz. kl. I 2 b

10. Martyna Rutkowska ucz. kl. 2 b

11. Amanda Sienkiewicz ucz. kl. 3 a

12. Magdalena Dec ucz. kl. I 3 a

WYRÓŻNIENIA

  1. Maja Radzewicz ucz. kl. 0
  2. Aleks Rogucki ucz. kl. 0
  3. Patryk Kowaluk ucz. kl. 1 a
  4. Gabriela Kancelarczyk ucz. kl. 1 a
  5. Gabriela Chańko ucz. kl. 1 b
  6. Zuzanna Krasowska ucz. kl. 1 b
  7. Zofia Stefanowicz ucz. kl. 1 b
  8. Julia Kiryluk ucz. kl. 2 a
  9. Julia Raczko ucz. kl. 2 b
  10. Aleksandra Jarocka ucz. kl. 3 a

Twórczość Jana Brzechwy słowem i pędzlem malowana – miejski konkurs plastyczny

nagroda:

Anna Walendykiewicz kl.I a

Szkolny konkurs na strój Kubusia Puchatka i jego Przyjaciół(klasy 0-3)

I miejsce:

   Magdalena Łazewska, kl. 0

Iga Rutkowska, kl. 0

II miejsce

Julia Rutkowska, kl. II 

Wyróżnienia:

Aleksandra Wojtecka, kl. II a

Szkolny konkurs wiedzy o Kubusiu Puchatku (klasy II - III)

I miejsce:

Julia Kiryluk, kl. II a

 II miejsce:

 Julia Osiecka, kl. II a

 III miejsce:

  Laura Korenkiewicz, kl. II a

 Julia Raczko kl. II b

 Wyróżnienia:

 Hubert Szoka, kl. III a

Konkurs "Bomka Bożonarodzeniowa"

KLASY 0-III:

I miejsce:

Dominik Rutkowski kl. I b

II miejsce:

Nikola Patyk kl. I b

Klaudia Eliaszuk kl. III a

III miejsce:

Gabriela Chańko kl. I b

Wyróżnienia:

Gabriela Kancelarczyk kl. I a

Martyna Zołotucho kl. III a

Anna Walendykiewicz kl. I a

              

Konkurs plastyczny pt.:"Jan Paweł II - papież dialogu"

 NAGRODY

   I miejsce - Krystian Włodarczyk kl. II b

 II miejsce - Kalina Kupiec kl. II a

III miejsce - Anna Walendykiewicz kl. I a

 WYRÓŻNIENIA

Wojciech Kucharczyk kl. I a

Sebastian Fiedoruk kl. I b

Dawid Prus kl. II b

Michał Gołowacz kl. II b

Kuba Karabowicz kl. III a

Szkolny konkurs "Pieśni patriotycznej" - laureaci

Gabriela Klepacka - I a

Gabriela Kancelarczyk - I a

Gabriela Prus - I a

Anna Walendykiewicz - I a

Gabriela Chańko - I b

Zofia Stefanowicz - I b

Justyna Popko - I b

Oliwier Grajewski - I b

Miłosz Pieńczak - I b

Adam Maciejczuk - II b

 Szkolny Konkurs Plastyczny klas II-III 

Pocztówka z wybranego kraju”

Nagrody:

  • Gabriela Filipik kl. III a
  • Martyna Zołotucho kl. III a
  • Mariusz Górecki kl. II b

Wyróżnienia:

  •  Martyna Rutkowska kl. II b
  • Aleksandra Wojtecka kl. II a
  • Julia Kiryluk kl. II a
  • Julia Ebner kl. III a
  • Dominik Jelski II b
  • Michał Gołowacz kl. II b
  • Wiktoria Turowska kl. III a
  • Adrian Urbanowski kl. IIIa
  • Wojewódzki  Konkurs Plastyczny klas II-III

    "Czy znasz twórczość Grzegorza Kasdepke

    pod hasłem  „Pocztówka z wybranego kraju”

  • I miejsce - Gabriela Filipik - III a

    II miejsce  - Mariusz Górecki - II b