Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl

.

ZAWODY SPORTOWE

Indywidualne Biegi Przełajowe

2 października 2014r. w lesie Pietrasze miały miejsce zawody sportowe 3 miejsce w sztafecie 14-15rw Indywidualnych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta zajmując drużynowo VII miejsce. Indywidualnie najlepiej pobiegła Iza Jocz z klasy V zajmując miejsce X. Chłopcy zajęli dalsze miejsca.

Dziewczęta reprezentujące szkołę: Urbanowska I.; Stalończyk L.; Blaszko G.; Turowska j.; Michnowicz p.; Jocz I.; Gornia S.; Zajko L.; Masłowiecka M.; Sienkiewicz A.; Turowska W.; Filipik G.; Woźniak D.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce sbp medale10 października w lesie Pietrasze odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wspaniały sukces odniosły dziewczęta zajmując III miejsce i awansując do finału wojewódzkiego. Szkołę reprezentowały: Julia Turowska, Lidia Stalończyk, Wiktoria Turowska, Izabela Jocz, Gabriela Blaszko, Amanda Sienkiewicz, Oliwia Rogowska, Dominika Malinowska, Patrycja Hryniewicka i Izabela Urbanowska. Kierownikiem drużyny była Patrycja Michnowicz.

CZWÓRBÓJ  LEKKOATLETYCZNY

Pasternak na 4 bojuMichał Pasternak podczas biegu na 60 metrów uzyskał najlepszy czas zawodów.

dziewczeta 600m

Drużyna dziewcząt (G. Blaszko, M. Butkiewicz, P. Michnowicz, L. Stalończyk, J. Turowska, I. Urbanowska) zajęła IX miejsce.

XV Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Altetyce

zajko podiumDuży sukces na XV Igrzyskach Miasta Białegostoku odniósł Daniel Zajko zajmując II miejsce w skoku w dal.

dziewczeta 600mJulia Turowska (341) zajęła IV miejsce w biegu na 600 metrów z bardzo dobrym czasem 1,55.97

pasternak igrzyskaW biegu na 60 metrów tuż za podium znalazł się Michał Pasternak zajmując IV miejsce, a zaraz za nim na miejscu V uplasował się Daniel Zajko .

KONKURSY BIBLIOTECZNE

Katarzyna Kukiełko kl. VI b - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka” organizowany przez Bibliotekę SP 21 Białystok

Lidia Stalończyk ucz. kl. VI a - Laureat międzyszkolnego konkursu plastycznego „Świąteczna kartka”

Katarzyna Radziwońska ucz. kl. V a - Laureat międzyszkolnego konkursu plastycznego „Świąteczna kartka”

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015

Laureaci etapu szkolnego

Do stopnia wojewódzkiego zakwalifikowali się

Język angielski:

2. Muśko Martyna kl. VIB

3. Śnieć Małgorzata kl. VB

4. Zajko Piotr kl. VIA

Język polski:

2. Butkiewicz Maja kl. VIA

3. Kukiełko Katarzyna kl. VIB

4. Muśko Martyna kl. VIB

5. Stalończyk Lidia kl. VIA

Przyroda:

1. Muśko Martyna kl. VIB

Język angielski:

2. Muśko Martyna kl. VIB

3. Śnieć Małgorzata kl. VB

Język polski:

2. Maja Butkiewicz kl. VIA

Laureatami etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zostały:

Małgorzata Bondaruk, Martyna Muśko i Małgorzata Śniećjęzyk angielski

Małgorzata Bondaruk – język polski

KONKURSY WIEDZY

DSC 0044IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ ŚWIĄTECZNY-MERRY CHRISTMAS

Drużyna w składzie: Małgorzata Bondaruk, Martyna Muśko i Piotr Zajko zajęli  I miejsce w mieście.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS .LINGUA- JĘZYK ANGIELSKI sesja jesienna

Małgorzata Śnieć, Małgorzata Bondaruk - Laureaci I stopnia z wyróżnieniem

Martyna Muśko, Katarzyna Kukiełko - Laureaci I stopnia:

Piotr Zajko, Oliwia Rogowska, Daniel Zajko - Laureaci II stopnia

OLIMPIADA WIEDZY "OLIMPUS" - JĘZYK ANGIELSKI sesja zimowa

Tytuł laureata uzyskali:

Małgorzata Bondaruk, Martyna Muśko, Małgorzata Śnieć i Karol Jamróz

angielski GlebockiJan Jerzy Głębocki  z klasy IV zajął III  miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim ,,Poetry Contest"

OLIMPIADA WIEDZY "OLIMPUS" - JEZYK ANGIELSKI sesja wiosenna

Tytuł laureata uzyskali: Jan Jerzy Głębocki kl. IV, Małgorzata Śnieć, Karol Jamróz, Piotr Zajko z klasy V, Małgorzata Bondaruk, Martyna Muśko i Miłosz Jarmołowicz z klasy VI.

IV MIEJSKI KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ "Sing a Song"

Gabrysia kl IIII miejsce w mieście zajęła uczennica klasy II A Szkoły Podstawowej  - Gabriela Klepacka

matematyka

W olimpiadzie wiedzy z matematyki OLIMPUS – sesja jesienna tytuł laureata uzyskali: Ciborowski Piotr kl.VA, Zubacki Wiktor kl. VB, Eliaszuk Klaudia kl. IVA