Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

.

ZAWODY SPORTOWE

Indywidualne Biegi Przełajowe

2 października 2014r. w lesie Pietrasze miały miejsce zawody sportowe 3 miejsce w sztafecie 14-15rw Indywidualnych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta zajmując drużynowo VII miejsce. Indywidualnie najlepiej pobiegła Iza Jocz z klasy V zajmując miejsce X. Chłopcy zajęli dalsze miejsca.

Dziewczęta reprezentujące szkołę: Urbanowska I.; Stalończyk L.; Blaszko G.; Turowska j.; Michnowicz p.; Jocz I.; Gornia S.; Zajko L.; Masłowiecka M.; Sienkiewicz A.; Turowska W.; Filipik G.; Woźniak D.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce sbp medale10 października w lesie Pietrasze odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wspaniały sukces odniosły dziewczęta zajmując III miejsce i awansując do finału wojewódzkiego. Szkołę reprezentowały: Julia Turowska, Lidia Stalończyk, Wiktoria Turowska, Izabela Jocz, Gabriela Blaszko, Amanda Sienkiewicz, Oliwia Rogowska, Dominika Malinowska, Patrycja Hryniewicka i Izabela Urbanowska. Kierownikiem drużyny była Patrycja Michnowicz.

CZWÓRBÓJ  LEKKOATLETYCZNY

Pasternak na 4 bojuMichał Pasternak podczas biegu na 60 metrów uzyskał najlepszy czas zawodów.

dziewczeta 600m

Drużyna dziewcząt (G. Blaszko, M. Butkiewicz, P. Michnowicz, L. Stalończyk, J. Turowska, I. Urbanowska) zajęła IX miejsce.

XV Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Altetyce

zajko podiumDuży sukces na XV Igrzyskach Miasta Białegostoku odniósł Daniel Zajko zajmując II miejsce w skoku w dal.

dziewczeta 600mJulia Turowska (341) zajęła IV miejsce w biegu na 600 metrów z bardzo dobrym czasem 1,55.97

pasternak igrzyskaW biegu na 60 metrów tuż za podium znalazł się Michał Pasternak zajmując IV miejsce, a zaraz za nim na miejscu V uplasował się Daniel Zajko .

KONKURSY BIBLIOTECZNE

Katarzyna Kukiełko kl. VI b - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka” organizowany przez Bibliotekę SP 21 Białystok

Lidia Stalończyk ucz. kl. VI a - Laureat międzyszkolnego konkursu plastycznego „Świąteczna kartka”

Katarzyna Radziwońska ucz. kl. V a - Laureat międzyszkolnego konkursu plastycznego „Świąteczna kartka”