SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

WOJEWÓDZKIE  KONKURSY PRZEDMIOTOWE  2012/2013

 

Laureaci i finaliści

 

 JĘZYK ANGIELSKI

 Laureaci:

 Patrycja Łabij, III a

 Klaudia Bojczuk, II a

 Aleksandra Rybołowicz, III d

 Urszula Domańska, III e

 Finalista:

 Sebastian Piórecki

 

 JĘZYK NIEMIECKI

 Laureatka:

 Helena Zofia Nitkiewicz, II d

 

CHEMIA:

 Laureaci:

 Anna Muszyńska, III a

 Marlena Dąbrowska, III d

 

FIZYKA:

 Laureaci:

 Adrianna Baran, III a

 Urszula Domańska, III e

 Aleksander Kamieński, III c

 Anna Muszyńska, III a

 Norbert Glinko, III b

 Łukasz Panasewicz, III d

 Finaliści:

 Dominika Kumpiak;

 Aleksandra Rybołowicz

 

BIOLOGIA:

 Laureaci:

 Klaudia Bojczuk, II a

 Anna Muszyńska, III a

 Karolina Janiuk, III b

 Magdalena Wnorowska, III a

 Marlena Dąbrowska, III d

 Wioletta Zuzanna Mosiej, III a

 Finalistka:

 Zofia Teresa Cieślińska

 

GEOGRAFIA:

 Laureatka:

 Anna Muszyńska, III a

 Finalistka:

 Zofia Teresa Cieślińska

 

HISTORIA:

 Laureatka:

 Anna Muszyńska, III a

 

MATEMATYKA:

 Finalistka:

 Aleksandra Rybołowicz

 Gratulujemy!

 


Laureaci etapu szkolnego :

JĘZYK POLSKI:
Aleksandra Sidor, III d
Anna Muszyńska, III a

JĘZYK ANGIELSKI:
Zofia Teresa Cieślińska, II a
Patrycja Łabij, III a
Klaudia Bojczuk, II a
Maciej Dąbrowski, III b
Aleksandra Rybołowicz, III d
Jakub Tomaszczuk, III  e
Urszula Domańska, III e
Kornelia Waraksa, III c
Sebastian Adam Piórecki, II d

JĘZYK  NIEMIECKI:
Helena Zofia Nitkiewicz, II d

MATEMATYKA:
Aleksandra Rybołowicz, III d
Anna Muszyńska, III a

CHEMIA:
Anna Muszyńska, III a
Marlena Dąbrowska, III d

HISTORIA:
Anna Muszyńska, III a
Klaudia Bojczuk, II a

FIZYKA:
Adrianna Baran, III a
Aleksandra Rybołowicz, III d
Urszula Domańska, III e
Aleksander Kamieński, III c
Anna Muszyńska, III a
Emilia Podstawka, III a
Norbert Glinko, III b
Dominika Kumpiak, III c
Łukasz Panasewicz, III d
Łukasz Zielenkiewicz, III c

BIOLOGIA:
Klaudia Bojczuk, II a
Anna Muszyńska, III a
Karolina Janiuk, III b
Zofia Teresa Cieślińska, II a
Magdalena Wnorowska, III a
Magdalena Wiktoria Romanowska, II a
Marlena Dąbrowska, III d
Helena Zofia Nitkiewicz, II b
Patrycja Wilczewska, II b
Patrycja Łabij, III a
Wioletta Zuzanna Mosiej, III a

GEOGRAFIA:
Anna Muszyńska, III a
Helena Zofia Nitkiewicz, II b
Zofia Teresa Cieślińska, II a

Gratulujemy! Powodzenia na etapie rejonowym!
 

MOJA PASJA POCZĄTKIEM DROGI DO KARIERY”
           W Miejskim Konkursie organizowanym  przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Miasta Białegostoku pt.: „MOJA PASJA POCZĄTKIEM DROGI DO KARIERY – IV edycja”, którego celem było ukazanie roli zainteresowań w samopoznaniu oraz możliwości wykorzystania zainteresowań i pasji w planowaniu ścieżki kariery wygrała uczennica klasy III a Katarzyna Podstawka.

opiekunowie: Barbara Doroszkiewicz, Elżbieta Kluczyk


Konkurs wojewódzki „Polscy prezydenci – Stanisław Wojciechowski”

       W konkursie wojewódzkim „Polscy prezydenci – Stanisław Wojciechowski”organizowanym w Szkole Podstawowej nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku w kategorii album I  miejsce zajęła Renata Wiercińska z klasy III e, II miejsce Joanna Tyborowska z klasy III b oraz  wyróżnienie otrzymała Iga Anna Zimnowodzka z klasy III e. Natomiast w kategorii prezentacja multimedialna  wyróżnienie zdobyła Helena Zofia Nitkiewicz z klasy II d

opiekunowie: Barbara Doroszkiewicz, Elżbieta Kluczyk