SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa L.O. K. na Strzelnicy L.O.K. (24.10.2011r.)
chłopcy:
I miejsce - Michał    Dziemiańczuk z kl. III d,
II miejsce – Tomasz Kłosowski z kl. II d,
III miejsce – Bartłomiej Biernacki z kl. III d,
IV miejsce – Mateusz Wierciński z kl. I c,
V miejsce – Adrian Deresz z kl. II e,
VI miejsce – Daniel Dawidowski z kl. II e,

dziewczęta:
I miejsce –Natalia Mierzwińska z kl. III d,
II miejsce – Zofia Teresa Cieślińska z kl. I a,
III miejsce – Aleksandra Dobkowska z kl. I a,
IV miejsce – Barbara Romańczuk z kl. I c,
V miejsce – Małgorzata Mikita z kl. I c,

I Wojewódzka Licealiada Strzelecka z broni pneumatycznej na Strzelnicy V L. O. w Białymstoku, (3 – 4.11.2011r.)
chłopcy:
I miejsce – Bartłomiej Biernacki z kl. III d,
II miejsce – Mateusz Wierciński z kl. I c,
7 miejsce – Michał Dziemiańczuk z kl. III d,

Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości Polski na Strzelnicy ,,Kaliber”, (9.11.2011 r.)
w finale - Daniel Dawidowski z kl. II e, (7 miejsce)
w finale - Aleksandra Dobkowska z kl. I c,(7 miejsce)

Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości Polski na Strzelnicy L.O.K. (10.11.2011 r.)
chłopcy:
II miejsce – Michał Dziemiańczuk z kl. III d,
IV miejsce – Mateusz Wierciński z kl. I c,
VI miejsce – Aleksander Utko z kl. I c,

dziewczęta:
IV miejsce – Natalia Mierzwińska z kl. III d,
V miejsce – Zofia Teresa Cieślińska z kl. I a,
VI miejsce – Aleksandra Dobkowska z kl. I c,

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie na Strzelnicy L.O. K. (6.12.2011 r.)
chłopcy:
II miejsce – Michał Dziemiańczuk z kl. III d,
IV miejsce – Daniel Lange z kl. II e,
V miejsce – Aleksander Utko z kl. I c,

dziewczęta:
II miejsce – Natalia Mierzwińska z kl. III d,
III miejsce – Zofia Teresa Cieślińska z kl. I a,

IV Konkurs Historyczno - Społeczny „Wieża Babel ” zorganizowany przez I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku i Białostockie Towarzystwo Esperantystów w dniu  11. 04. 2012r.
I miejcse – Aleksandra Sidor,  kl. II. D  (opiekun  Ewa Kotyńska)
II miejsce – Helena Zofia Nitkiewicz,  kl. I. B  (opiekun Ewa Kotyńska)
II miejsce – Klaudia Zubrzycka, kl. III. A  (opiekun Maria Kurop)
II miejsce – Paweł Kaczmarski, kl. III. A  (opiekun Maria Kurop)
Wyróżnienie – Natalia Makal, kl. III. A  (opiekun Maria Kurop)

VII Wojewódzki Konkurs „Życie i czyny Marszałka Józefa Piłsudskiego” zorganizowany przez SP nr 21 w B-stoku i Związek  Piłsudczyków Oddział Białostocki – 23.03.2012 r. - kategoria plastyczna:
Nagroda specjalna – Aleksander Utko, kl. I. C
Nagroda – Monika Gierejko, kl. I. D
Nagroda – Monika Konopko, kl. II. D
Opiekun : Ewa Kotyńska

1.   Międzyszkolnym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Jasionówce
II miejsce - Bartosz Piekut, Natalia Sienkiewicz (kl. Ia, Ic - PG 1)
IV miejsce - Jakub Dąbrowski, Izabela Kosielińska (kl. IV b - SP 8)
IV miejsce - Jakub Wiszowaty, Paulina Aleksiejuk (kl. IId - PG 1)
VI miejsce - Karol Płoński, Martyna Muśko (kl. IIIb - SP 8)
VI miejsce - Paweł Waśkiewicz, Marta Kalinowska (kl. Id - PG 1)

1.  XII Międzyszkolny Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 9 w Białymstoku.
I miejsce - Bartosz Piekut, Natalia Sienkiewicz (kl. Ia, Ic - PG 1)
II miejsce - Jakub Wiszowaty, Paulina Aleksiejuk (kl. IId - PG 1)
III miejsce - Paweł Waśkiewicz, Marta Kalinowska (kl. Id - PG 1)
IV miejsce - Piotr Kuklik, Klaudia Lubecka (kl. IIIb, IIId PG 1)

Mistrzostwa Białegostoku w Karate WKF, konkurencji kumite
III miejsce - Przemysław Laskowski (IIIc)

Mistrzostwach Polski  HTB BMX w kategorii amator
brązowy medal - Czołpik Bartek z klasy IIB

V miejsce -
Burak Mateusz z klasy IIIC

I miejsce w Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym - drużynowo
Stalończyk Anna, IIIa; Topolewicz Aleksandra, IIIa; Wiercińska Katarzyna, IIIc; Piekarska Sandra, Ib
Opiekun: Ireneusz Andrukiewicz

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych  

Język angielski:
1. Katarzyna Kajurek, kl. II a
2. Magdalena Kołejda, kl. III d

Język niemiecki:
1. Mateusz Saniewski, kl. III b
2. Aleksandra Panek, kl. III b

Historia:
1. Paweł Kaczmarski, kl. III a
2. Anna Muszyńska, kl. II a
3. Iga Zimnowodzka, kl. IIe

Chemia:
1. Karol Szymon Waleśkiewicz, kl. III a
2.Mateusz Saniewski, kl. III b
3. Stanisław Jan Muszel, kl. III a

Plastyka:
1.Klaudia Bojczuk, kl. I a

Fizyka:
1. Piotr Apanowicz, kl. III a
2. Jakub Gruszewski, kl. III c
3. Katarzyna Karabowicz, kl. III c
4. Michał Kamieński, kl. III c
5. Stanisław Jan Muszel, kl. III a
6. Krzysztof Ostapczuk, kl. III a
7. Mateusz Saniewski, kl. III a
8. Karol Szymon Waleśkiewicz, kl. III a

Biologia:
1. Karol Szymon Waleśkiewicz, kl. III a
2. Katarzyna Kajurek, kl. II a
3. Mateusz Saniewski, kl. III b

Geografia:
1. Anna Muszyńska, kl. II a
2. Mateusz Saniewski, kl. III b
3. Karol Szymon Waleśkiewicz, kl. III a

Matematyka:
1. Karol Szymon Waleśkiewicz, kl. III a
2. Anna  Muszyńska, kl. II a

Tytuł Najlepszego Absolwenta Publicznego Gimnazjum nr 1 w roku szkolnym 2011/2012 otrzymali:
Szymon Karol Waleśkiewicz, kl. III a
Mateusz Saniewski, kl. III b

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku otrzymał uczeń klasy III a, Szymon Karol Waleśkiewicz oraz Mateusz Saniewski, uczeń klasy III b.