SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

 

Laureaci i finaliści

wojewódzkich konkursów przedmiotowych

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureaci:

Szymon Tworkowski               opiekun Halina Winiarska

Mariusz Karpowicz                   opiekun: Jolanta Kaźmierska

Jakub Denis Jackowski           opiekun: Anna Maciejczuk

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Laureaci:

Patrycja Janecka

Magdalena Kiluk

Finalista

Michał Świda                           opiekun: Barbara Mieleszkiewicz

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureaci:

Szymon Tworkowski

Gabriel Grycuk

Finalista:

Przemysław Szpakowicz          opiekun: Anna Apanowicz

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureaci:

Szymin Tworkowski

Mariusz Karpowicz

Przemysław Szpakowicz

Jakub Denis Jackowski

Krzysztof Nietupski                 opiekun: Ludmiła Wojniak

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Laureaci:

Patrycja Nosorowska

Szymon Tworkowski                      opiekun: Marta Zińczuk

 

Gratulujemy laureatom, życzymy wielu sukcesów

 

 

 

KONKURS INFORMATYCZNY WYDZIAŁU POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ "KIWI"

Szymon Tworkowski III c - tytuł laureata

Przemysław Szpakowicz IIIB - tytuł laureata

 

OLIMPIADA INFORMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW

Awans do II etapu: Szymon Tworkowski III c, Przemysław Szpakowicz IIIB

 

V WOJEWÓDZKI  KONKURS GIMNAZJALNY „Wirtualny spacer po szkole”

- 3 miejsce zajęli: Julia Zubielewicz II b, Justyna Kołodko II a, Adrian Filipik II b. Opiekun Adam Zajkowski

 

Gimnazjada chłopców w tenisie stołowym

Zawodnicy z PG nr 1 zajęli 9 miejsce i zdobyli 35,5 pkt do współzawodnictwa miejskiego. Nauczyciel przygotowujący do startu: Sławomir Romańczuk.

 

Tenis Stolowy

Gimnazjada Futsalu Chłopców

Zawodnicy z PG nr 1 zajęli 7 miejsce i zdobyli 38 pkt do wpółzawodnictwa miejskiego.  Nauczyciel przygotowujący do startu: Sławomir Romańczuk.

Futsal

 

 

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2014/2015

Laureaci etapów szkolnych

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Jakub Denis Jackowski

Michał Świda                             opiekun: Anna Maciejczuk

Mariusz Karpowicz                     opiekun: Jolanta Kaźmierska

Szymon Tworkowski                    opiekun: Halina Winiarska

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Patrycja Janecka

Magdalena Kiluk

Michał Świda

Gabriel Piotr Grycuk                       opiekun: Barbara Mieleszkiewicz

 

 Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Szymon Tworkowski

Kacper Jabłonowski

Gabriel Piotr Grycuk

Przemysław Szpakowicz                opiekun: Anna Apanowicz

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Gabriel Piotr Grycuk

Kacper Jabłonowski

Jakub Denis Jackowski

Mariusz Karpowicz

Olaf Jakub Łuckiewicz

Eryk Malinowski

Mateusz Milkiewicz

Nietupski Krzysztof

Przemysław Szpakowicz

Szymon Tworkowski                       opiekun: Ludmiła Wojniak

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

Julia Zubilewicz

Marta Muszyńska                       opiekun: Krystyna Suszcz - Szumeluk

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Patrycja Natalia Nosorowska

Szymon Tworkowski                        opiekun: Marta Zińczuk

 

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Konrad Karczewski                            opiekun: Karolina Kozłowska

 

Gratulujemy laureatom,

życzymy powodzenia na etapie rejonowym!

 

Laureaci etapów rejonowych

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Jakub Denis Jackowski

Michał Świda                               opiekun: Anna Maciejczuk

Mariusz Karpowicz                     opiekun: Jolanta Kaźmierska

Szymon Tworkowski                  opiekun Halina Winiarska

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Gabriel Piotr Grycuk

Patrycja Janecka

Magralena Kiluk

Michał Świda                                opiekun: Barbara Mieleszkiewicz

 

 Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Gabriel Piotr Grycuk

Kacper Jabłonowski

Przemysław Szpakowicz

Szymon Tworkowski                    opiekun: Anna Apanowicz

 

 Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Gabriel Piotr Grycuk

Kacper Jabłonowski

Jakub Denis Jackowski

Mariusz Karpowicz

Olaf Jakub Łuckiewicz

Eryk Malinowski

Mateusz Milkiewicz

Krzysztof Nietupski

Przemysław Szpakowicz

Szymon Tworkowski                      opiekun: Ludmiła Wojniak

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Patrycja Natalia Nosorowska

Szymon Tworkowski                       opiekun: Marta Zińczuk

 

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Konrad Karczewski                          opiekun: Karolina Kozłowska

 

 

Gratulujemy laureatom,

życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim!

 

.