Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Konkurs Programowania Gier Komputerowych „Dżemik”, organizowany przez Politechnikę Białostocką, I miejsce w kategorii Scratch kadet – Piotr Żywolewski III a

Sukces szkolnego chóru.

spiewajaca16Chór Naszej szkoły zdobył II miejsce (Srebrne Pasmo) w przeglądzie chórów uczestniczących w ogólnopolskim programie Śpiewająca Polska . Gratulujemy sukcesu chórzystom ze szkoły podstawowej i gimnazjum i dyrygentce p. Monice Sypytkowskiej.

 

Stypendystka Marszałka Województwa Podlaskiego 

Urszula Chocian z klasy I a otrzymała stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej za rok 2016. Stypendium to przyznawane jest uczniom uzdolnionym artystycznie z województwa podlaskiego.

 Chocian16 Chocian16-1 Chocian16-3

 

 

VI WOJEWÓDZKI  KONKURS GIMNAZJALNY „Wirtualny spacer po szkole”

- 3 miejsce zajęli: Julia Zubielewicz III b, Justyna Kołodko III a, Adrian Filipik III b. Opiekun Adam Zajkowski

 

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych  2015/2016

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Finalistka:

Natalia Rakowska                           opiekun: Karolina Romaniuk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureatka:

Gabriela Radomska                         opiekun: Magdalena Banasiuk

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureatki:

Justyna Paszkowska                       opiekun: Mariola Toczydłowska

Julia Zubielewicz                             opiekun: Jolanta Rybnik

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Laureaci:

Maciej Muśko

Jan Żukowski                                  opiekun: Maria Kurop

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Laureaci:

Jakub Dziemiańczuk

Angelika Stasiak

Karolina Stasiak

Jakub Piotr Zadykowicz                       opiekun: Barbara Mieleszkiewicz

Finalistka:

Wronika Cilulko                                     opiekun: Barbara Mieleszkiewicz

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureaci:

Jakub Dziemiańczuk

Dominika Skreczko                               opiekun: Anna Apanowicz

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Laureat:

Tomasz Kamil Grodziński                    opiekun: Joanna Szwaczko

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureat:

Piotr Żywolewski                                  opiekun: Ludmiła Wojniak

 

Gratulacje!!!

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Białegostoku w Tenisie Stołowym - Gimnazjum (3.03.2016)
Małyszko Kamil z klasy IIIA, zajął III miejsce i uzyskał prawo do startu w Mistrzostwach Województwa, które odbędą się w Grajewie 22 marca.
Miejsce VII zajęła Raczkowska Natalia z klasy IIIB, natomiast Monika Ostaszewska z klasy III B - XII miejsce.

Opiekunem zawodników jest nauczyciel WF-u - Sławomir Romańczuk.

20160303 114734 20160303 113913

Laureaci etapów rejonowych

 Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Natalia Rakowska                           opiekun: Karolina Romaniuk

 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Gabriela Radomska                         opiekun: Magdalena Banasiuk

 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Justyna Paszkowska                               opiekun: Mariola Toczydłowska

Julia Zubielewicz                             opiekun: Jolanta Rybnik

 Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Maciej Muśko

Jan Żukowski                                  opiekun: Maria Kurop

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Jakub Dziemiańczuk

Wronika Cilulko

Angelika Stasiak

Karolina Stasiak

Jakub Piotr Zadykowicz                       opiekun: Barbara Mieleszkiewicz

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Jaukb Dziemiańczuk

Dominika Skreczko                               opiekun: Anna Apanowicz

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Tomasz Kamil Grodziński                    opiekun: Joanna Szwaczko

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Piotr Żywolewski                                  opiekun: Ludmiła Wojniak

Gratulujemy laureatom,

życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim!

 

Utenis1czennice w składzie:
Minika Ostaszewska (3C), Natalia Rakowska (3B), Julia Filipowicz (1B), Ewelina Paździej (2A) wywalczyły V miejsce w Gimnazjadzie Tenisa Stołowego Dziewcząt.

 


tenis2Uczniowie z klasy 3A w składzie:
Kamil Małyszko, Maciej Domanowski, Szymon Bołtryk, Łukasz Kownierowicz zajęli VII miejsce w Gimnazjadzie Tenisa Stołowego Chłopców. 

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2015/2016

Laureaci etapów szkolnych

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Natalia Rakowska                           opiekun: Karolina Romaniuk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Gabriela Radomska                         opiekun: Magdalena Banasiuk

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Justyna Paszkowska                               opiekun: Mariola Toczydłowska

Julia Zubielewicz                             opiekun: Jolanta Rybnik

Weronika Konopacka                           opiekun: Hanna Łapińska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Julia Zubielewicz

Piotr Żywolewski                                  opiekun: Halina Winiarska

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Damian Lebiedziński

Maciej Muśko

Jan Żukowski                                  opiekun: Maria Kurop

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Jakub Dziemiańczuk

Wronika Cilulko

Angelika Stasiak

Karolina Stasiak

Jakub Piotr Zadykowicz                       opiekun: Barbara Mieleszkiewicz

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Jaukb Dziemiańczuk

Dominika Skreczko                               opiekun: Anna Apanowicz

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Tomasz Kamil Grodziński                    opiekun: Joanna Szwaczko

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Piotr Żywolewski                                  opiekun: Ludmiła Wojniak

Gratulujemy laureatom,

życzymy powodzenia na etapie rejonowym!

 

Stypendyści

2 września 2015 r. w Pałacu Branickich Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski zainaugurował nowy rok szkolny 2015/16. Podczas Miejskiej Inauguracji Prezydent Białegostoku uhonorował najzdolniejszą młodzież białostockich szkół, wręczając im akty stypendialne.

Dwoje uczniów z naszego gimnazjum otrzymało to szczególne wyrówżnienie:

Szymon Tworkowski – stypendium za wyniki i osiągnięcia w nauce

Małgorzata Rudnik - stypendium za działalność artystyczną

M Rudnik M Rudnik 2 Sz Tworkowski