SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 

.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE

Do udanych może zaliczyć występ w zawodach lekkoatletycznych w dniu 16.05.2018 r. Julia Gołębiowska z klasy 2d. Wywalczyła ona II miejsce w biegu na 600 m.

Życzymy dalszych sukcesów!

 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW

 

PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM

 

 ROK SZKOLNY 2017 - 2018 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

Magdalena Adamska - kl. III A

 

Opiekun: Hanna Łapińska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

 

Mateusz Ostaszewski – kl. III B

 

Bartłomiej Świda – kl. III A

 

Opiekun: Jolanta Kaźmierska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

 

Kamil Eliaszuk – kl. III B

 

Agata Orodzińska – kl. III A

 

Klaudia Woronko – kl. III D

 

Opiekun: Anna Apanowicz

 

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

 

Barbara Bołtryk – kl. III B

 

Emil Sebastian Chęć – kl. III B

 

Kamil Eliaszuk – kl. III B

 

Bartłomiej Świda – kl. III A

 

Filip Zwierzyński – kl. III A

 

Mateusz Ostaszewski – kl. III B

 

Julia Potocka – kl. III A

 

Opiekun: Ludmiła Wojniak

 

GRATULUJEMY SUKCESÓW !

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniu 9.03.2018 odbył się finał Mistrzostw Miasta Białegostoku Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej. Nasi chłopcy odnieśli wielki sukces zdobywając srebrny medal. Osiągnięcie tym większe, że nasi uczniowie trenować zaczęli dopiero we wrześniu. Sukces ten to wielka zasługa ich nauczyciela i trenera – Przemysława Borsuka. Nasza drużyna zdobywając  srebrny medal  przechodzi do  dalszych rozgrywek w finale wojewódzkim.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. miejsce SP 45

2. miejsce SP 8

3. miejsce XIV LO

4. miejsce GSM (Gimnazjum Sióstr Misjonarek)

 

 

Srebrni medaliści SP 8

 SAM 0341 SAM 0354

UCZNIOWIE   ZAKWALIFIKOWANI   DO STOPNIA   WOJEWÓDZKIEGO   WOJEWÓDZKICH   KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

   Magdalena Adamska - kl. III A

Opiekun: Hanna Łapińska

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Urszula Chocian - kl. III A

Opiekun: Beata Kozłowska

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Emil Sebastian Chęć – kl. III B

Kamil Eliaszuk – kl. III B

Mateusz Ostaszewski – kl. III B

Bartłomiej Świda – kl. III A

Opiekunowie: Jolanta Kaźmierska ,

                                                                     Halina Winiarska

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Kamil Eliaszuk – kl. III B

Agata Orodzińska – kl. III A

Klaudia Woronko – kl. III D

Opiekun: Anna Apanowicz

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

Barbara Bołtryk – kl. III B

Emil Sebastian Chęć – kl. III B

Kamil Eliaszuk – kl. III B

Mateusz Ostaszewski – kl. III B

Julia Potocka – kl. III A

Bartłomiej Świda – kl. III A

Filip Zwierzyński – kl. III A

Opiekun: Ludmiła Wojniak

KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ

Magdalena Adamska - kl. III A

Opiekun: Maria Kurop

    GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW W

KOLEJNYM ETAPIE KONKURSU !

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO STOPNIA REJONOWEGO WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Magdalena Adamska - kl. III A

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Paweł Górski – kl. II A

Grzegorz Makal – kl. II A

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Urszula Chocian – kl. III A

Emilia Nodzewska – kl. II A

Bartłomiej Świda – kl. III A

Piotr Zajko – kl. II C

Stanisław Zajkowski – kl. II B

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Magdalena Adamska – kl.III A

Bartłomiej Świda – kl. III A

Patryk Sebastian Bura – kl.II C

Emil Sebastian Chęć – kl. III B

Monika Chomczyk – kl. II C

Kamil Eliaszuk – kl. III B

Dorota Maliszewska – kl. III C

Paweł Niewierowski – kl. III C

Mateusz Ostaszewski – kl. III B

Jakub Pawlak – kl. III C

Jagoda Prabucka – kl. III D

Lidia Stalończyk – kl. III D

Wiktor Zubacki – kl. II C

Filip Zwierzyński – kl. III A

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Piotr Ciborowski – kl. II B

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Kamil Eliaszuk – kl. III B

Weronika Łosiewicz – kl. III C

Agata Orodzińska – kl. III A

Mateusz Ostaszewski – kl. III B

Elwira Wilczewska – kl. III B

Klaudia Woronko – kl. III D

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

Magdalena Adamska – kl. III A

Barbara Bołtryk – kl. III B

Emil Sebastian Chęć – kl. III B

Kamil Eliaszuk – kl. III B

Mateusz Ostaszewski – kl. III B

Julia Potocka – kl. III A

Bartłomiej Świda – kl. III A

Filip Zwierzyński – kl. III A

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW W

KOLEJNYCH ETAPACH KONKURSÓW !

 

BIAŁOSTOCKIE TALENTY XXI WIEKU” – IV edycja.

 

7 listopada 2017 r. w sali konferencyjnej Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Żurawiej 71 odbyło się wręczenie certyfikatów uczestnictwa naszych uczniów w projekcie „BIAŁOSTOCKIE TALENTY XXI WIEKU” – IV edycja.

 

Projekt umożliwiał zdolnym uczniom szkół średnich, gimnazjalnych, oraz uczniów klas VII szkół podstawowych (od roku szkolnego 2017/2018) udział w zajęciach pozalekcyjnych na białostockich uczelniach wyższych.

 fot bfot cfot d

 

Uczestnicy projektu ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Św. K. Królewicza w Białymstoku

 

II semestr 2016/2017 uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1

Chomczyk Monika

Ciborowski Piotr

Kukiełko Katarzyna

Łosiewicz Weronika

Michnowicz Patrycja

Prabucka Jagoda

Radziwońska Katarzyna

Sidorowicz Dawid

Szubzda Gabriela

fot A

 

STYPENDIA MOTYWACYJNE DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

 

Dnia 13.10. 2017 r. najlepsi uczniowie PG nr 1 decyzją otrzymali stypendia motywacyjne za wyróżniające wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w minionym roku szkolnym:

 

Agata Orodzińska - kl.II a - średnia ocen 5,53 

Bartłomiej Świda - kl.II a - średnia ocen 5,46 

Klaudia Woronko - kl.II d - średnia ocen 5,40 

Paweł Górski - kl.I a - średnia ocen 5,29 

Patrycja Michnowicz - kl.I a - średnia ocen 5,29 

Piotr Ciborowski - kl.I b - średnia ocen 5,29 

Magdalena Adamska – kl.II a – średnia ocen 5,29 

Julia Filipowicz - kl.II b - za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym.

 

Mamy nadzieję, że stypendia te pomogą im w rozwijaniu swoich pasji i doskonaleniu osiągnięć.

Życzymy wytrwałości i sukcesów w bieżącym roku szkolnym.

 

 

STYPENDIUM PREZYDENTA

 

Miło nam podzielić się informacją, iż uczennice naszej szkoły Matylda Mosiej (z klasy 3A PG) oraz Jagoda Prabucka(z klasy 3D PG) otrzymały Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej.

 

 

Uczennice należące do formacji tanecznej „Atom” (UKS Hubal Białystok) w ubiegłym roku zdobyły wielokrotnie ze swoim zespołem tytuł Grand Prix za najlepszą choreografię na licznych zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

Życzymy dalszych sukcesów!