SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY”

taniec17 1 taniec17 2 taniec17 3

31 maja 2017r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Turnieju Tańca Towarzyskiego - O Puchar Dyrektora Szkoły. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali uczniowie klas II i III przygotowani przez pana Mariusza Kobylińskiego.

Rywalizowali oni w tańcu klasycznym i choreografii latynoamerykańskiej. Zmagania małych tancerzy oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły – p. Jolanta Górska, wicedyrektor - p. Mariola Toczydłowska, wicedyrektor- p. Beata Rutkowska, p. Elżbieta Baruch i p. Elżbieta Kluczyk. Wszyscy uczestniczy zostali nagrodzeni gromkimi brawami od licznej publiczności. Wyłoniono zwycięzców w kategorii klas II oraz klas III.

Puchar dyrektora szkoły otrzymali:

w kategorii klas II: Joanna Grzegorczyk i Krystian Starczyk

w kategorii klas III: Aleksandra Giba i Damian Wasilewski,

Na podium znaleźli się również:

II miejsce: Hanna Paszukow i Paweł Cichosz

Noemi Konopacka i Stanisław Moczulski

III miejsce: Julia Karczewska i Mateusz Jaroszewicz

Julia Huszcza i Michał Rutkowski

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udanych występów
i zapraszamy za rok.

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub