SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

DZIEŃ DZIECKA

dzien dz17 1dzien dz17 14Wszystkie dzieci już od dawna czekały na ten wyjątkowy dla nich dzień – Dzień Dziecka. Prezenty, zabawy – wszystko w tym dniu jest dla nich.

1 czerwca uczniowie klasy II d z wych. Bożeną Szuchalską zostali zaproszeni na Dzień Dziecka z Prezydentem Miasta Białegostoku. Spotkanie odbyło się w Ogrodach Pałacyku Gościnnego. Na początku Prezydent powitał wszystkie dzieci i życzył wszystkim wspaniałej zabawy. Uczniom naszej szkoły napisał życzenia na pocztówce. Potem była zabawa w zamkach dmuchanych, na zjeżdżalniach. Były też różne konkursy, malowanie twarzy. Dzieci jadły lody i watę cukrową.

Wszyscy bawili się znakomicie.

Więcej zdjęć w galerii

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub