SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Święto Zespołu Szkół nr 3

Dnia 2.06.2017 obchodziliśmy po raz kolejny Święto Szkoły.Oficjalną część obchodów rozpoczęła uroczystość wręczenia nagród laureatom XII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Wielcy Polacy – wybitne osobowości”.

Prace uczniów w postaci prezentacji lub filmu poświęcone były wybitnym osobowościom nie tylko z Podlasia, ale i całego kraju. Nagrody przyznano w kategoriach: „Wybitni artyści”, „Ludzie nauki”, „Wybitni białostoczanie”, „Zasłużeni Podlasianie” oraz „Artyści z Podlasia”.Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Katarzyna Mrozek, Przemysław Tomkiel, Emilia Malkiewicz, Michał Żdanuk i Wiktoria Siemienkowicz.

swieto17 1 swieto17 2 swieto17 10

Kolejną częścią uroczystości była prezentacja projektów edukacyjnych uczniów klas drugich. Grupy projektowe przygotowały prezentacje multimedialne oraz antyramy przedstawiające różne aspekty życia szkoły. Tematy obejmowały: wybitnych absolwentów, laureatów i stypendystów szkoły, akcje charytatywne, święta i uroczystości obchodzone w naszej szkole oraz informacje dotyczące patrona szkoły.

swieto17 3 swieto17 4

Część nieoficjalną uroczystości – „Piknik na Jesiennej” - rozpoczęto pokazem talentów oraz wręczeniem nagród za wybitne osiągnięcia sportowe oraz konkursy. Uroczystości towarzyszyły liczne atrakcje: spektakl teatralny uczniów szkoły podstawowej, spotkanie z piłkarzami Jagiellonii, rozgrywki sportowe oraz występ grup tanecznych Fair Play Dance Studioi Pląs Initio.Na placu szkolnym pojawiły sięliczne stoiska: Caritas (z akcją kilometry dobra), loteria fantowa, malowanie twarzy, biały punkt (z akcją mierzenia ciśnienia), pokaz udzielania pierwszej pomocy, kiermasz książek, salon gier - Escape room oraz trampolina do skakania. Uczniowie dowiedzieli się jak pracuje Inspekcja Transporu Drogowego .

swieto17 5 swieto17 6 swieto17 7

Na nowoczesnym boisku uczniowie rozegrali mecze piłki nożnej oraz siatkówki.

swieto17 8 swieto17 9

W czasie pikniku przeprowadzono akcję charytatywną. Pieniądze ze sprzedaży ciast, napojów, potraw przygotowanych przez panie z kuchni oraz uczniów gimnazjum w ramach konkursu „Masterchef” przekazano Marcinowi Sadowskiemu – uczniowi naszej szkoły - wpłacając pieniądze na konto fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Dzięki zaangażowaniu kadry szkolnej oraz uczniów społeczność szkolna spędziła pełen wrażeń, niezapomniany dzień.

Więcej zdjęć w galerii

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub