SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Szkolny Dzień Teatru

P60113931 czerwca – w Dniu Dziecka - odbył się w naszej szkole Dzień Teatru. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w scenę, na której uczniowie klas IV-VI prezentowali przygotowane wcześniej spektakle.

W przerwach pomiędzy przedstawieniami czytano fragmenty powieści Henryka Sienkiewicza pt. W pustyni i w puszczy, gdyż Rok Sienkiewiczowski trwa w naszej szkole do końca roku szkolnego. Uczniowie mieli też okazję wykazać się swoją wiedzą dotyczącą historii teatru i pojęć z nim związanych. Wszyscy uczestnicy rywalizacji udowodnili, że świetnie znają twórców teatru i mają świadomość, jakie były początki tej sztuki.

Jury oceniające spektakle uczniowskie miało bardzo trudny wybór, ponieważ wszystkie one były ciekawe. Młodzi aktorzy z zaangażowaniem odgrywali swoje role i zadbali o odpowiednie kostiumy, ciekawą scenografię oraz oprawę muzyczną.

I miejsce zajęła klas IV a, za spektakl pt. Kto odczaruje Pamelkę?

Wyróżniono również najlepszych aktorów, którymi okazali się: Robert Klimuk z kl. IV a oraz Dominika Rauba z kl. VI a.

Wszystkim uczestnikom zabawy w teatr serdecznie dziękujemy, a nagrodzonym i wyróżnionym – gratulujemy!

Organizatorzy Szkolnego Dnia Teatru - wychowawcy i nauczyciele.

Więcej zdjęć w galerii

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub