SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Życzenia Dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku

Kochani Uczniowie, szanowni Nauczyciele! Mija okres wytężonej pracy, nauki, czas wyzwań i nowych projektów. Przyjmijcie, proszę, życzenia na nadchodzący czas wypoczynku i relaksu. Niech lato, które rozgościło się wśród nas na dobre prowadzi Was przez te wakacje. Niech otacza Was ciepło i lekki wiatr, niech zapach lasu relaksuje a śpiew ptaków uspokaja. Cieszcie się zasłużonym wypoczynkiem, szanujcie swój czas i swoje zdrowie. Dbajcie o siebie i wracajcie szczęśliwie do nauki i pracy!


Z wyrazami szacunku
Ewa Mituła
Departament Edukacji

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub