SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Wakacji nadszedł czas!

zakonczenie 1 zakonczenie 2 zakonczenie 3

W dniach 22 i 23.06.2017 nasi uczniowie pożegnali się ze szkołą. Niektórzy na czas wakacji, a uczniowie klas trzecich gimnazjum- na zawsze. Uroczystości rozpoczęły się w  czwartek po południu. Przedstawiciel  klasy drugiej gimnazjum – Sebastian Chęć  pożegnał trzecioklasistów w imieniu społeczności  szkolnej, a uczennica klasy III  – Wiktoria Rogowska podziękowała za trud i zaangażowanie w wychowanie  dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Wręczono nagrodę najlepszemu absolwentowi, którym został Jakub Piotr Zadykowicz z III b. Wyróżniono też najlepszych uczniów, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a ich rodzice listy gratulacyjne. Miłym akcentem uroczystości  była prezentacja multimedialna „ Przeżyjmy to jeszcze raz”, dzięki której uczniowie  mogli przypomnieć sobie  chwile spędzone w naszej szkole, a  najbardziej wzruszającym momentem stało się ostatnie odczytanie przez wychowawców listy obecności uczniów klas trzecich.
Dnia 23.06 uroczystość zakończenia roku świętowali uczniowie klas 0-III szkoły podstawowej, a nieco później wspólnie uczniowie klas IV – VI oraz klas I i II gimnazjum. Szkolna impreza była okazją do wyróżnienia najlepszych w nauce. Pani Dyrektor Jolanta Górska wręczyła  nagrody książkowe i dyplomy uczniom wyróżniającym się w nauce a także  laureatom konkursów.
Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów szkoły podstawowej pod kierunkiem pań : Marleny Leszko ,Barbary Prus oraz Karoliny Zadykowicz. Po spotkaniu z wychowawcami  i odebraniu świadectw społeczność szkolna udała się na zasłużony, wakacyjny wypoczynek.
Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół średnich, a wszystkim uczniom wspaniałych wakacji! 

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub